| wyhay a întrebat:

Daca am 2 ore de Greografie pe saptamana si am dat teza, poate sa-mi incheie media numai cu 2 note in oral si teza sau numai cu 3 note in oral + teza?
dau Funda + Vot!

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă profesur vrea poate să mai pună o notă din oficiu.

| nellyneliana a răspuns:

Depinde de profesor, daca vrea poate sa iti incheie si cu 2 note, daca nu te mai asculta si iti mai pune o nota.

| wyhay explică:

Pai, amcum eu am o singura nota (9) si o sa-mi aduca teza, iar apoi sa ma asculte...

| baiatuucupizzza a răspuns:

Ai nevoie de minim 3 note+teza daca nu ramai cusituatia neincheiata...

| KMaddieK a răspuns:

Eu am decat 2 note + teza, poate sa-ti incheie si cu 2 sau poate sa te asculte pentru 3...

| Lollipop023 a răspuns:

Pai daca ai 2 ore pe saptamana iti trebuiesc 3 note in oral si teza.

| nessayaR a răspuns:

Da,dar depinde de profes.or

| HeiTu a răspuns:

Păi eu am 4 note la geografie. laughing nu mai îmi pune niciuna. din câte am înteles trebuie să ai 4 big grin

| Tarta_Marius_1988 a răspuns:

Depinde de profesor daca e mai bun sau mai rau... dar eu stiu ca te ajuta si itida atatea note cate ai nevoie happy sa treci (acum depinde si de tine cat de bun ai fost la scoala ) mie asa mi sa intapmat de fiecare data daca nu aveam note happy mai puneau profesorii de laei sa treci happy