| gabrielosss98 a întrebat:

poate sa imi incheie media la mate daca am 5 note cu tot cu teza si am tot 5 ore pe saptamana?

5 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Ti-ar mai trebui cel putin o nota, eu am un coleg care are la matematica 10 note fara teza, deci iti dai seama

| Ivanovicius a răspuns:

Nu prea cred. Iti mai trebuie cel putin inca o nota. Pregateste-te, poate iesi la raspuns! Noroc!

| anamimanonim a răspuns:

Depinde de profesor. Stiu si eu ca exista o regula cu notele astea, dar daca spre exemplu, un elev lipseste de la scoala din anumite motive, poate sa ii incheie si cu 2 note+teza.

| ColdBreeze a răspuns:

Nu.Iti trebuie 5 note fara teza.winking

| Rammstein21 a răspuns:

Din cate stiu eu nu. Numarul de note necesar pentru incheierea mediei se calculeaza astfel:
numarul de ore pe saptamana+nota din teza+ inca o nota (dar nu sunt 100% sigur).