| MrsDeee a întrebat:

Dacă am cu 0, 45 de sutimi peste cea mai mare medie de admitere de anul trecut la liceu cât la % am șanse să intru?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim, depinde de cati aplicanti sunt pentru liceul respectiv si cat de bune au fost mediile lor anul acesta.

| Gonrax a răspuns:

Daca e peste cea mai mare medie, ai 100%. Toti zic prostii ca 'depinde cati vor' si nu stiu ce, dar n-au cum sa creasca 50 de sutimi mediile.

| Eduard619 a răspuns:

Nu prea conteaza mediile de anul trecut ci conteaza sa ai cel putin cu cateva sutimi peste ultimul de anul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca voiai sa zici peste cea ai MICA, atunci ai sanse mari, nu stiu cat %. Daca te referi la cea mai MARE, atunci ai sanse foarte mari, o sa intri cu siguranta.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Destul de mari dar nici odata nu se stie poate ultima medie de anul asta va fi mai mica ca cea de anul trecut nu se stie. Dar sanse de 70% sa intri.

| ParradiSs a răspuns:

Pai avand in vedere ca este peste cea mai mare, e dela sine inteles ca ai 90-100% sanse.

| JoleneSth20 a răspuns:

Șanse destul de mari.

| MrsDeee explică:

Poate nu ați înteles dar
cea ma mică medie a fost 8, 58 iar cea mai mare a fost 9, 16.
Eu am 9, 61.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrsDeee):

Intrii cu siguranta, nu iti face griji.