| catacatalinutza a întrebat:

Daca am intrat intr-un liceu in care nu-mi prea doream sa intru,ma pot muta in altu? Daca da, cum trebuie sa procedez?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mutarea o poti cere dupa primul semestru, daca media ta este mai mare decat a ultimului intrat si daca o sa aprobe conducerea liceului unde vrei sa te muti. Numai bine!

| Catalin_Oncescu_1995 a răspuns:

Da, normal ca te poti muta. Insa eu stiu ca o poti face incepand de la sfarsitul primului semestru. Trebuie sa depui actele pe care le-ai depus in momentul in care te-ai inscris la liceul respectiv, la liceul dorit, si vor verifica daca sunt locuri disponibile si, presupun ca in functie de medie vei intra sau nu.