| rihanna7865 a întrebat:

Daca am luat bacu dar nu sunt multumita de medie mai pot sa dau doar la o materie sa-mi maresc media?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu, nu poţi.
În schimb ai putea să faci contestaţie însă nu îţi recomand deoarece în general profesorii sunt mai aspri la contestaţii şi e posibil să-ţi scadă nota.
Pa-pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu mai poti.

| ElenaSA a răspuns:

Nu se poate da, dar poti sa faci contestatie daca esti nemultumita de o anumita nota.Este dreptul tau.

| xesusn a răspuns:

Draga rianna7895 nu se mai poate deoarece asa ar da toti de mai multe ori bacul si si-ar mari mediile fata de care dau 1 data.si ar fi discriminare plus ca profesorii ar trebui sa corecteze de mule ori.
poti sa faci o contestatie poate te ajuta.baftawinking