| Petronela_4957 a întrebat:

Daca am pana acum urmatoarele medii 9`78, 9`73, 9`67 la ce liceu as putea intra adica la ca profil, biochimie, mate -info etc.

Răspuns Câştigător
| Minnie_8475 a răspuns:

Ai putea sa te duci in Gheorghe Lazar la mate info se intra cu 9.45, la biochimie cu 9.54, la filologie cu 9.50 iar la stiinte sociale cu 9.48. In iulia hasdeu la mate info cu 9.12. Si ai mai putea in Gheorghe Sincai care este un liceu ff bun uite si mediile : mate info : 9.17, biochimie:9.28, filologie: 9.12. Si iti mai recomand si Mihai vitezul care e tot asa un liceu ff bun : mate info: 9.39, biochimie:9.34. Cam atat sper ca ti-am fost de folos :* Succes la liceu :* Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cu aceste medii aproape sigur intri unde doresti. Si... La multi ani pentru astazi!

| andreea_6591 a răspuns:

Cu mediile astea cred ca ai putea sa intri la profilurile pe care le vrei.insa conteaza ce note vei lua la anul in examen.bafta!

| Petronela_4957 explică:

Ms pentru tot, mersi pentru ca mi-ati urat la multi ani love struck