| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati facut sau faceti meditatii(eu la mate as vrea sa fac) ati putea sa-mi spuneti cam cati bani dati sau cate ore pe saptamana/luna? Stiu ca pretul e diferit la fiecare prof dar asa ca sa-mi fac o idee(sunt a 8 a daca si asta conteaza) fundita

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu am facut meditatii al mate anul trecut(eram a 8a) si dadeam 30 de lei pe sedinta(adica doua ore). Faceam doua ore pe saptamana(in aceeasi zi). Eu nu am facut cu o rpofesoara si iti spun ca asa e mai bine pentru ca este mai ieftin. Acum preturile variaza, s-ar putea sa fie si mai scump de atat(sa zicem 50 de lei)...

15 răspunsuri:
| Zuzzy05 a răspuns:

Ciao.

Si eu merg la meditatii la mate, sunt a VII-a si dau 15 lei pentru 1 ora, insa de cateva saptamani stau 1 ora jumate si platesc 20 de lei.

Banii ii platesc pe loc, dupa termianrea fiecarei ore.

P. S: uneori nu isi da profa seama cum trece timpu` si stam aproape 2 ore pentru. 20 lei.

Pa, pa!

| Mihaela a răspuns:

Eu mai devreme am venit de la prima meditatie din viata mea.:
La mate, si sunt tot a 8-A.
Dau 25 de lei pentru o ora jumate.
Vreau sa fac si la romana, dar nu stiu daca ma primeste profesoara caci ma cert des cu dansa.

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Colegele mele fac meditatii sunt clasa a 8-a si fac 2 ore si sau 25 lei pe amundoua orele.
Acum depinde de fiecare.

| Maryabaii a răspuns:

35 lei pe sedinta 2 ore.

| BadBoyCristy a răspuns:

Ii cam scump si ii pe ora, 35 de lei la englstraight face. Scz daca team panicatstraight face.

| ionik13 a răspuns:

Minim 30 de lei maxim 50.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu platesc 30 de lei pe 2 ore la mate.

| RawGrey a răspuns:

Da eu fac la mate si imi ia 30 RON / 2 ore. Este o profa care lucreaza si cu olimpici care iau numai 100 de pct la toate concursurilehappy

| Maraaa a răspuns:

Eu sunt din iasi si este o profesoara care pentru o sedinta de 2-3 ore iti ia 40 lei

| TVD a răspuns:

Eu fac meditatii la matematica si imi ia 40 lei / 2 ore :[

| Vennuss a răspuns:

Mie mi-a luat 10 lei pe ora si fceam cate 3 ore din 2 in 2 saptamani

| tatiana123 a răspuns:

Eu dau 60 lei p 2 ore

| gsmro a răspuns:

Din cate stiu eu un profesor mai putin cunoscut iti ia cam 20-30lei/ora, iar unul cu "pretentii" chiar si 50lei/ora.(Cand zic ora ma refer la 60 de minute).

| PrOx a răspuns:

Pai eu fac din a 5 si acum sunt a 7 si asa in medie cam 150-200 ii dau! da oricum mai mult de 200 nu iti poate cere(200 lei vechi)

| SJUKN a răspuns:

40 de obicei si nu conteaza varstawinking