| theodor01 a întrebat:

Daca ati fi presedinte pentru o zi, ce schimbari ati face pentru tara?
Cel mai creativ si interesant raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

As lasa tara numai cu oameni cinstiti care nu inseala care au suflet bun, locuri de munca angro, posibilitati sa fie mai multe cupluri si instalarea unui microcip la bratul fiecaruia sa vada daca cineva din ei inseala si cine inseala puscarie 6 ani, rromi sunt selectati si cine e hot sau face misto se trimite in jungla apoi as mai face drumuri bune cai ferate moderne, etc.

4 răspunsuri:
| theodor01 explică:

@ioanacl: Daca zici ca nu iti place fast food, de ce o sa deschizi KFC si Mc?

Răspuns utilizator avertizat
| EnterSandman a răspuns:

1.as tortura rromi incet incet...pana i-as vedea cum crapa toti
2.i-as tortura eu personal pe toti manelari(si romani si rromi), desigur si intr-un final i-as omora...
3.si probabil ca as consuma tot bugetul statului pentru a aduce cele mai tari trupe de heavy metal in Romania laughing

| cocacola_7093 a răspuns:

Pai as face multe: as ajuta saracii, as faec autostrazile, as pune sa se faca curatenie peste tot in tara, as pune sa fie prinsi toti hotii, as incerca sa fac sa aiba fiecare venitul inemeritat, as face cate un kfc sau un McDonald's in aproape toate orasele, as face cate un mall in majoritatea oraselor din Romania, as mai taia din orele de scl, as face cate o piscina si cate un teren(unde poti intra ieftin, dar sa fie conditii f bune), as amenaja toate scolile, as face cate o cantina la fiecare scl, as concedia profesorii nedrepti (:-&), as interzice fumatul(eu sunt impotriva) si as interzice si drogurile si alte subst de gen, as incerca sa aduc mai multe alimente sanatoase in tara si sa scap de cele nesanatoase gen fast food chipsuri pufuleti chestii de rontait...gatalaughing (eu cred as putea zice mai multebig grin)... fundita?whistling