| Visătorul_Daniel_1991 a întrebat:

Daca cei de la Universitate mi-au facut si fisa de admitere si contractul de studii cu greseli ce pot face? Pot sa imi anuleze dosarul si sa nu mai intru la facultate? Cat de importante sunt greselile daca mi-au scris locul nasterii gresit, eu m-am nascut in alt oras decat cel in care sunt acum si numele mamei gresit, au uitat sa aduge o litera la mijlocul numelui de familie si o litera la sfarsitul prenumelui, chiar daca le-am dat poze cu toate documentele si trebuiau verificate datele inainte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu cu mila! Ai răbdare si vorbeste cu ei. Daca nu se poate suna la București la ministerul invatamantului, fara gluma, eu am ajuns sa fac asta

| Visătorul_Daniel_1991 explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa oferi ma multe detlali. Ce era gresit in cazul tau, ce au zis si de ce ai ajuns sa suni la Ministerul Invatamnatului si ce s-a intamplat pana la urma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Visătorul_Daniel_1991):

Au gresit al 2-lea nume, era sa pierd un examen din cauza lor

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te stresa, suna si vorbeste cu ei
Nu sunt atat de importante din moment ce ei le-au gresit

| Lisa300 a răspuns:

Suni la secretariat și le spui greșeala.