| cuvintenespuse a întrebat:

Daca elevii se duc fizic la scoli incepand de luni (dupa spusele lui Sorin Cîmpeanu), cam cand credeti ca se vor deschide si facultatile? Ziceti ca sunt sanse sa se deschida pana in primavara?

3 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

Pai asta nu o decide neapărat ministrul ci facultatea si in general o facultate nu e condusa de debili ca Sorin.C care ne trimite sa murim în scoli doar pentru ca atat îl duce mintea

| Hope1992 a răspuns:

Facultatea mea e deschisa. Doar astea doua luni le-am facut online, in rest cursurile online si laboratoarele fizic.

| Levington a răspuns:

Pana in iarna se inchid iar! asta e parerea mea!?