| RaduMarsin a întrebat:

Daca esti la liceu, in prima clasa, adica clasa in care au intrat cei cu media cea mai mare in liceu, profesorii vor mai mult de la voi decat celelalte clase?

Răspuns Câştigător
| Anonimm13 a răspuns:

Da. Vor avea mult mai multe așteptări decât la celelalte clase având în vedere că sunteți în clasa în care ați intrat cu mediile cele mai mari

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da si nu. Depinde de liceu si toti profesorii o sa vrea mult de la tine, pentru ca toti vor sa inveti la materia lor, nu cum vor unii sa invete doar pentru ce intra la bachappy

| Ineys a răspuns:

Noi am fost prima clasa din liceu ierarhic vorbind fiind mate-info intensiv info si... am fost si cei mai prosti din liceu. O gramada de corigenti, note foarte mici. Probabil o sa aiba asteptari pana va cunosc, daca o sa vada ca n-au cu cine o sa inceteze cu asteptarile. laughing

| BlackRaven45 a răspuns:

Da. O sa aiba ceva mai multe asteptari.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Depinde cu ce profesori pici. Pe de-o parte, sunteti toti egali ca si clase, adică faceti aceeasi materie. Pe de altă parte insa, fiind o clasa de elevi buni, testele vor fi cel mai probabil mai grele. Nu are rost sa faceti chestii usoare sau normale pentru ceilalți daca voi puteti mai mult. E ca si cum ai avea un Ferrari si ai merge cu 60 la ora pe autostrada happy

| alondrakiss a răspuns:

Toti profesorii vor sa inveti la materia lor.Sa stii cat mai multe...