| 1Chris1 a întrebat:

Daca eu am intrat la liceu cu specialitatea "electronica si automatizari" la finalul primului semestru ma pot transfera la alt liceu si alta specialitate, adica profil, ca de exemplu economic? Si cum se procedeaza, dau ceva examen? Care-i mai avantajos economic sau electronica?

Răspuns Câştigător
| Oanarry a răspuns:

Eu nu mai sunt demult la liceu, dar stiu ca te poti transfera unde vrei tu, cu conditia sa dai niste diferente (teste) Eu zic ca electronica e mai buna, ca in ziua de azi toata lumea face economie. Depinde si ce facultate vrei sa urmezihappy

3 răspunsuri:
| Oanarry a răspuns:

Multumesc pentru funditahappy E prima fundita pe care o primesc:*

| stefanutzstefan a răspuns:

Barlad

Răspuns utilizator avertizat