| comunistupcr a întrebat:

Daca eu n-am nicio nota la o materie eu dar am la toate celelalte materii note, o să mai trec sau nu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai ai timp pana la sfarsitul anului scolar, roaga profesorul sa te asculte.
Daca nu vei primi numarul de note necesare atunci vei fi declarat amanat si va trebui sa sustii un examen la respectiva materie, compus dintr-o proba scrisa si una orala. Daca nu izbutesti la acest examen vei ramane corigent si va trebui sa sustii examenul de corigenta, la fel cu cele 2 probe.

| comunistupcr explică (pentru Ioandelasal):

Pai materia este educație tehnologică, cred că până să termina anul mai am timp să mai fac rost de note, nu?

| Ioandelasal a răspuns (pentru comunistupcr):

Bineinteles ca ai timpul, de altfel asta ti-am spus in prima propozitie a raspunsului meu.