| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac chestionare de pe drpciv cu 25-26 si cateodata si cu 24 am sanse sa iau proba teoretica ( sala ) pentru permis? ce ziceti

Răspuns Câştigător
| nyoentox2002 a răspuns:

El e mai bine ca mine, nu are cum sa nu o ia macar cu 22

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sanse. Doar daca nu esti emotiv. Una e sa faci singur acasa si alta fiind in sala de examinare.

| nyoentox2002 a răspuns (pentru darrio2007):

El e mai bine ca mine, nu are cum sa nu o ia macar cu 22

| Miruna333 a răspuns:

Normal, repet-le mereu pana la sala, incearca sa faci cat mai multe sa le memorezi. Bafta

| nyoentox2002 a răspuns:

Eu nu am făcut de pe DRPCIV, am ales o aplicație random de pe magazin play!
Chestionarele cel mai des le făceam cu 22, 23 și 24 și mai rar cu 25-26 și am luat sala din prima cu 22laughing

| Sistemulxxl a răspuns:

Invata legea.

| Anitta97 a răspuns:

Daaa, eu așa am luat salahee hee