| anonim_4396 a întrebat:

Daca figurez ca si suferind psihic, aflat sub tratament, in evidentele medicului, cu o afectiune psihica sau nervoasa, mai pot avea un loc de munca(o profesie)? Mai pot face vreo scoala dupa liceu? Sau nu?

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Da,desigur ca poti lucra. Cata vreme te simti bine tu cu tine si te simti capabil sa lucrezi, mai ramane doar sa te pricepi la ceva si pentru asta, poti invata.
Daca starea ta emotionala iti permite sa ai timpul si energia necesara pentru a studia, atunci fa asta!
Oricum starea ta de spirit tine de gandirea ta. Poti sa faci orice, daca nu destinul, atunci doar tu te poti impiedica. Incepe cu tine! Totul incepe cu tine!

| Kamp3 a răspuns:

Un mesaj pentru aceia ce judecă oamenii pentru preferinţele lor şi pentru fiecare interes care face referire şi la homosexualitate. Vă invit să citiţi cu atenţie şi până la sfârşit mesajul. Dacă vă place vă invit să-l răspândiţi, pentru a-i face pe oameni să înţeleagă.

https://www.seruah.com/......teres.html

| Donsavas a răspuns (pentru Kamp3):

Problema oamenilor nu este legata de orientare sexuala, ci de frica de schimbare!

| T0T a răspuns (pentru Kamp3):

Bă POPONARULE termină cu spamul ăsta de debil mintal.