| AdiAdi2000 a întrebat:

Daca iau bacul la doua obiecte si la un obiect nu l-am luat daca mai dau odata bacul trebuie sa il dau la toate trei obiecte sau doar la obiectul care nu l-am luat?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Dai doar la proba la care ai picat, restul se echivalează

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

E alegerea ta. Daca iti convine nota luata prima data la inscrierea pentru bac poti cere sa ti se recunoasca nota luata si nu vei mai da examenul la acea materie. Daca la inscriere nu ai cerut recunoasterea acelor examene luate, le vei da din nou.

| Jessica1235 a răspuns:

Dai doar la cea la care ai picat