| Anamaria666Nova a întrebat:

Dacă in sesiunea de bac iunie-iulie nu am luat la nici o materie dar am luat orale care au fost echivalente cu notele in clasa și dau bacul in a doua sesiune acum ar trebui să le dau oralele? Și dacă nu le mai dau și sunt trecuta la ele fisa care afirma ca am trecut este pusa la dosar sau mi-o dau mie și eu o prezint ca să nu le mai dau?

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu ai treabă cu oralele in sesiunea august.
Dai bacul la probele selectate de tine și atât.Probele se echivalează după cum spune și ministra.
Mult succes!