| AndreiB147 a întrebat:

Daca la EN la matematica, la problema cu cubuletele am aflat inaltimea 32, 56 si nu am mai apucat sa scad 30( daca as fi facut-o rezultatul 2, 56 era corect) cate puncte voi primi la acel exercitiu?

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Am crezut ca numai mie mi-a dat 2, 56 laughing mi se pare foarte ciudat numarulhee hee

cred ca vei 2-3 puncte, la 3 apare baremul happy inca nu se stie

| missmine a răspuns:

Probabil iti va lua un punct doua. Depinde!

| StefiM a răspuns:

Si eu am facut exact ca tinelaughing ce chestie nu-s singura pai trebuie sa apara acum la 15 barem vom vedea eu cred ca maxim 1-2 puncte din 100happy