| Hum1lREALIDAD a întrebat:

Daca la exercitiul cu perspectiva narativa am scris ca naratiunea e realizata la pers 1 naratorul participand la actiune fara sa scriu ca e subiectiva se puncteaza?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-as spune sa intrebi un prof de liceu, care predă romana, dar cred ca degeaba o faci. Si acolo, părerile sunt împărtite. Unii ar depuncta, iar altii, nu. Depinde cine iti corecteaza lucrarea. Însă trebuie sa te astepti la faptul că toate lucrarile vor fi corectate cu rigurozitate. Dumnezeu sa-ti ajute!