| Armangic_Camelia_1998 a întrebat:

Daca m-am transferat de la un liceu dar vreau sa ma intorc inapoi, pot? Si cand mai exact? In vacanta de vara sau intersemestriala?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu poti depune cererea de transfer dar liceul la care vrei sa te reintorci poate sa ti-o refuze.
Si perioada de transfer depinde de faptul daca schimbi sau nu profilul, daca il schimbi cererea se depune in vacanta de vara, daca este acelasi profil si in vacanta dintre semestre.

| Andreeush a răspuns:

Dacă te-ai transferat recent ar trebui să aștepți până la vară.

| DevilRock a răspuns:

Nu cred că o să te accepte înapoi.