| ijustine a întrebat:

Hello! happy Tocmai m-am transferat la un alt liceu. totul a decurs bine. Daca m-am mutat de la profil tehnic la filologie in vacanta de vara la inceputul anului trebuie sa dau diferente or something?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal se dau diferente deoarece sunt alte materii.o sa ti se zica probabil in primele saptamani sau du-te tu la scoala si intreaba happy succes!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să dai diferenţă la Limba Latină, dar nu chiar la începutul anului.Presupun că o să te lase să te pregăteşti.

| ijustine explică (pentru anonim_4396):

NOOO! sadsad Nu am facut in viata mea latina...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ijustine):

Nu ai făcut pe a 8-a? Oricum, o să îţi dea cineva lecţiile de pe a 9-a, trebuie să le înveţi, dai teză la latină...e destul de greu.

| ijustine explică:

Va rog. sa raspunda doar cei care CHIAR stiu nu cei care stiu din vorbe.

| 123sar a răspuns:

Lucrul acesta doar de la secretariatul liceului la care te-ai transferat il poti afla...
Mai simplu, poti da un telefan daca ti-e lene sa mergi pana la liceu sa o intrebi pe secretara de aceasta problema...
Noroc.

| Ioana02red a răspuns:

Buna. Cum ai facut? De la ce liceu te-ai transferat? Unde? Ma intereseaza si pe mine sa fac la fel. Astept un raspuns, te rog mult happy

| ijustine explică (pentru Ioana02red):

Cum m-am transferat? am depus cerere la scoala dorita. m-au acceptat. am dus acceptul la scoala veche. mi-au dat dosarul. l-am depus la scoala noua. m-am transferat.