| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Daca m-as apuca acum sa citesc o carte oare as putea sa o termin pana luni dimineata?
Cine a mai citit o carte in timp asa de scurt? Trebuie sa o inapoiez unei fete si nu vreau sa o dezamagesc.
Cartea are 320 de pagini.

Răspuns Câştigător
| iEmonel a răspuns:

Depinde cat de repede citesti si cat timp. Cand eram pasionat de citit terminam unele carti in doua zile. Da, poti termina de citit cartea, dar nu vei ramane cu prea mult din ea...
Poti sa o rogi daca mai poti pastra cartea cateva zile pentru ca nu vrei sa te grabesti si sa nu reti mare lucru.

4 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Cel mai mult am citit 140 de pagini in 5-6 ore.Era ultima zii si trebuia sa o termin ca dadeam test.Eu nu o luasem de la 0, citisem 100 de pagini inainte.Dar daca incepi din seara asta cred ca o termini.

| miradoniz a răspuns:

Citești puțin oblic, nu? și merge.

| ShowTim3 a răspuns:

Eu citesc si 999 pagini daca sunt de la playboy, deci da, poti.

| duia a răspuns:

Poti! Scucces.