| FaithGaga a întrebat:

Pentru cine a vazut filmul Gazda si cine a citit si cartea:
Am ajuns la pagina 100 si ceva cu cartea si trebuie sa o citesc pana marti (adica in 5 zile). Am vazut filmul. In film se respecta exact povestea din carte sau e schimbata mult?
P.S.: nu stiu daca mai am timp sa o termin de-aia va intreb sa stiu daca pot povesti filmul...
Funda :* va rog ajutati-ma repede

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Da,si asta e o solutie sa vezi filmul,deoarece acesta este realizat intocmai dupa carte.Dar eu, te sfatuiesc sa-ti citesti cartea daca tot ai inceput-o, e chiar interesanta, si injur de vreo, 3-4 ore o vei termina.Succes!