| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Daca ma apuc sa mi recapitulez la geo pentru bac am timp, nu?

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Da,dar trebuie sa lucrezi intens la inceput sa-ti aduci aminte bine, dupa poti sa-ti impui un anumit ritm si sa ti-l menti.

| Hexiled a răspuns:

Noi avem profesoara buna de geogra si invatam din clasa, acasa doar repetam. Eu zic ca ai timp destul, poti face si variante si e si mai util sa inveti asa

| crazypop a răspuns:

Am invatat la geografie, intr-o luna sau 2 saptamani toata materia aproape si am luat nota 8 in bac, deci daca te apuci de acum usor iei 9 linistita.

| Tastyhigh a răspuns:

Cu siguranța, dar trebuie sa muncești intens! Mult succes!