| waXonwaXoff a întrebat:

Daca ma duc la Orange sa imi reincarc cartela cu un euro pentru ca mai am 4, mi-o reincarca? sau trebuie minim 2, 4?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu îți încarcă cu un euro, minim 5.
Pa, pa.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti sa reincarci cartela PrePay cu 1 euro in cazul in care reincarcarea este efectuata din contul unui abonat Orange care detine un abonament din planul Personal sau folosind tichetul de reincarcare electronica.
Gasesti toate detaliile despre fiecare metoda de reincarcare in parte precum si despre valorile cu care poti reincarca aici http://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| waXonwaXoff explică (pentru OrangeHelper):

La mesaje dc nu raspunzi?(pe TPU)