| anonim22378 a întrebat:

Daca numarul de frati pe care ii am este egal cu numarul de surori si o sora de-a mea are numarul de surori jumatate din nr de frati, cati baieti si cate fete suntem in famili?

13 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

2 baieti si 2 fete.

| Minks a răspuns:

Incepe scoala si nu v-ati facut temele. rolling on the floor)))) Pe ultima suta de metri sunteti disperati. Bravo, bine va sade.

| Florennce a răspuns:

Buna! Raspunsul : 2 baieti si 2 fete. Este din caietul de vacanta big grin Cel galbenhee hee laughing

| mary4567 a răspuns:

2 b si 2 fetewinking funda?

| adddaa a răspuns:

4 baieti si 3 surori happy

| DUTCH a răspuns:

Vai dar ce eleva lenesa, ajungi in septembrie cu temele?

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Intreab-o pe maica-ta happy

| KenJi a răspuns:

Hai sa va vad ca si eu am caiet de vara rolling on the floor

| Adrian_7685 a răspuns:

Tu ce esti baiat sau fata? trebuie sa te pun la calcul la nr de fete sau baietilaughing

| bebelotz a răspuns:

Mi se pare mie sau ai cateva probleme acolo sus? laughingLoool laughing

| xMoTaNeL a răspuns:

Multi.

| MeAlly a răspuns:

Fa-ti temele pe hartie si nu pe TPU

| LoLaLoLa a răspuns:

4 baieti si trei fete pentru ca tu esti fata si scazandu-te pe tine raman 2 fete iar sora ta mai are 2 surori (pe cealalta sora si pe tine)asta inseamna jumatate din baieti care este tot 2happy