| Mihailescu_Valeriu_1953 a întrebat:

Daca partea anatomica a piciorului, cuprinsa intre talpa, glezna si inspre spatele talpii se numaste CALCAI: cum se numeste partea cuprinsa intre glezna, talpa si degete?

11 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Poneicai?

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru PainTech):

Poneicai? wow; imi da cu virgula google translate.winking laughing

| raMLesS a răspuns:

Se numeste "Zona spionului", o folosesti atunci cand te furisezi rolling on the floor laughing

| HadesSs a răspuns:

Fluierul piciorului?laughing Sau metoda de gasirea mobilei pe intuneric laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru HadesSs):

Despre tibie am invatat, cu greu si lacrimi in ochi; mitingind altfel decat #ezistenti. laughing :'(

| HadesSs a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ce zici acolo?laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru HadesSs):

Mi s-a stricat defectul, dupa modificarea schimbarii impuse de autocorectorul TPU.winking laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Pe mine nu m-a afectat emotional laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru HadesSs):

CLAR! Nu ai riduri in lateralul ochilor @... gâștei.winking laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

TPU e ultima mea grija in viata asta, doar imi pierd vremea la servici sa treaca timpul mai repede laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru HadesSs):

Clar: cresti bugetul, dupa cum ne aminteste prim-ministreasa telemormaneanca. laughing laughing laughing