| AndreiAndrei260111 a întrebat:

Dacă pe anul de facultate am totalizat un număr de 40 de credite din 60, minimul fiind de 30 pentru a trece anul, dar mai am ceva restante, voi trece anul dacă pic Restanțele repective având in vedere ca am peste numărul de 30 de credite/60?

5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ai trecut deja anul.

| AndreiAndrei260111 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Da, dar va mai trebui sa dau restanta anul viitor?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru AndreiAndrei260111):

Numai daca vrei sa iei licenta.

| AndreiAndrei260111 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ok, mulțumesc mult de ajutor.

| cosmin1324 a răspuns:

Treci anul dar daca nu iei restantele nu poti termina facultatea.