| anonim_4396 a întrebat:

Poti da examenele pe care le-ai picat in anul I (restantele) in sesiunea de restante din anul al II-lea, presupunand ca ai numarul necesar de credite (peste 40) pentru a trece in anul al II-lea? Nu ma refer la o universitate anume, ci in general.

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Poti sa le dai si in anul 2, si in anul 3... Insa depinde de facultate si de profesor daca poti da restanta din sesiunea 1 (cea din februarie) doar in februarie sau o poti da si in sesiunea 2 (iunie).

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sigur, se poate!

| miTzuliK93 a răspuns:

Da' bine-nteles ca poti.

| Alissa11 a răspuns:

Eu cred ca da.