| anonim_4396 a întrebat:

Daca puteti ajutati-ma si pe mine dau funditehappy.Pai.as vrea sa dau la medicina, inca nu sunt la liceu si vreau sa-mi aleg profilul si liceul.Stiu ca pentru medicina la liceu trebuie un profil de stiintele naturii, dar mai este o problema vreau un liceu in care pot da la stiintele naturii dar sa fac si japoneza.Stie cineva un astfel de liceu? xD

Răspuns Câştigător
| TheDaffodil a răspuns:

Pt medicina nu trebuie neaparat profil de stiintele naturii. Pt medicina trebuie sa te axezi pe biologie/chimie/fizica... Iar materiile astea le faci si la profil mate-info.

1 răspuns:
| chitaramea a răspuns:

Daca esti din Bucuresti du-te la victor babes si poti esti cel mai bun mediv de oerice...