| andreea_1536 a întrebat:

Mai am putin si trebuie sa imi aleg liceul. vreau sa dau la medicina veterinara si ma intrebare daca profilul stiintele naturii este greu? cine este la acest profil?

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu vreau tot la stiince pai daca te descurci la fizca, chimie si mate, dar in special chimie si fizica nu este greu, dar daca nu atunci este.eu nu prea ma descurc si nu stiu ce sa fac.

| Evaa a răspuns:

Eu vreau oftalmologie si tot la profilul asta ma duc. se face chimie si bio ceea ce ne trebuie big grin

| Alina a răspuns:

Nu sunt la profilul asta, insa nu e greu! Daca iti doresti medicina veterinara te va ajuta foarte mult pentru ca vei face biologie happy Succes!

| andreea_1536 explică:

Ana-Maria94 nu me am cu chimia sh astea dar trebuie daca dau la medicina

| Adelina309 a răspuns:

Daca inveti nu are ce sa fie greuhappy