| Flavius_Mazuru_1995 a întrebat:

Daca raman corigent la un modul repet anul sau merg in toamna la corigente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in toamna la corigenta!
Funda? big grin

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mergi in toamna dar crezi tu ca o sa treci si atunci? Poate o sa ai noroc si te trece profesorul din mila.

| mont a răspuns:

Totusi find vorba de un modul poate poti invata ceva la una din materii astfel incat sa iei nota de trecere. La toamna va fi greu sa inveti toate materiile din modul. Apropo, cate materii ai pe acel modul? Nu e niciuna la care se trece cu toceala?

| Flavius_Mazuru_1995 explică (pentru mont):

Nu stiu cum sta treaba cu materiile la modul, nu ma prea omor eu cu scoala.dar am intrebat profesorii ce se intampla daca ramai la modul si ei mi-au spus ca raman repetent, pe niste colegi i-am intrebat si ei au spus ca merg in toamna

| mont a răspuns:

Nu sti nici macar cate materio fac parte din acel modul si care sunt acelea + ce note ai? Alte situatii de corigenta mai ai?

| Flavius_Mazuru_1995 explică (pentru mont):

In afara de modulul ala nu, eu sunt pe profil Mecatronica si modulul se numeste STM ( Senzori si Traductoare in Mecanica ) la asta am probleme

| Hakuouki a răspuns:

Pentru a repeta anul trebuie sa fii corgent la minim 3 materii, in cazul tau, mergi in toamna. Succes.