| gepetodanone a întrebat:

Daca raman corigent pe un semestru o sa scrie intr o fisa, ma va incurca chestia asta la admitere la facultate? Pe sem 1 am 7 si pe al doilea 4, stiu ca nu raman corigent pe an. Vreau doar sa stiu daca vor fi niste consecinte sau nu conteaza.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu conteaza, pentru a candida la admitere la o facultate este importanta diploma de bacalaureat.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca dai la o Academie Militara sau de Politie, te poate afecta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu contează.

| Brizbriz a răspuns:

Sigur ca da, or sa vina cu mascatii dupa tine

sigurul mod in care o medie te poate afecta e media la purtare, si aia NUMAI daca esti pe cale sa ajungi ofiter superior

altfel, uita-te la politicieni, o groaza de JIGODII PROASTE si inculte si tot au functii in varful varfului angry