| anonim_4396 a întrebat:

Daca sapi in pamanat, se termina vreodata?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca sapi tu, urmasii tai, urmasii urmasilor lor pana la 123 spita timp de 1345 de ani cam cate 6 ore pe zi este posibil sa ajugenti la zidurile inchisorii Alcatraz si sa platiti si o uriasa amenda de la Ocolul Silvic pentru imensa groapa din curtea voastralaughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vrei sa ne apucam de treaba? Stiam eu ca gasesc voluntari aici;)) http://www.TPU.ro/......-am-aflat/
Hai sa ne pregatim lopetile ca vine primavara :> Stie careva niste gropari de incredere?

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu, nu are cum.

| 334499 a răspuns:

Uite ce se intampla daca sapi prea adanc : http://www.youtube.com/watch?v=iBIZapcMoZg

| unknown_5004 a răspuns:

Pai ajungi la nucleu thinking laughing, ceea ce ii cam imposibil big grin

| lalaliela a răspuns:

laughing. Ce sa se termine? Pamantul? Nu, omul lui Dumnezeu. Chiar daca e rotund, n-ajungi tu in China [vorba vine].laughing