| ColdBreeze a întrebat:

Ce provocari amuzante si interesante stiti? Raspunsul cu cele mai bune idei primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

1.Aplauda o persoana pe strada.
2.Arunca cu skittles intr-o persoana si striga "pui, pui, pui" - Sursa: Tequila Videoblog YT
3.Mergi la o persoana si intreab-o cat este ceasul, dupa ce iti raspunde tipa " Minti! ".
4.Cumpara suc de la magazin, agita sticla si roaga o persoana sa desfaca capacul.
5.Canta melodia preferata.
6.Sari in sus si apoi roteste-te de 10 ori
7.Mergi la o persoana pe strada dai 10 bani sau un pix sau orice obiect vrei in mana si apoi tipa in gura mare: " Hotii ajutor! " si sa fugi speriat.
Cam atat... Sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| toxiclife a răspuns:

Pune o persoana sa faca ca o zebra! =]]

Răspuns utilizator avertizat
| MyWorlds a răspuns:

Uite cateva provocari :
1.Sa faci 5 flotari
2.Sa faci ca un caine
3.Sa te duci la o persoana care merge pe strada si sa te invarti in jurul ei
4.Te duci la magazin si ceri vanzatorului:Aveti corn cu (...ce vrei tu :vanilie, ciocolata,)Iti da cornul il platesti si ii zici: multumesc si nu iei cornul
5.Sa te invartesti de 10 ori apoi sa mergi drept si sa te uiti in jos.
6.sa mananci o ceapa ca pe un mar.
7.Te duci la o persoana si ii arati o poza cu o persoana(un om batran, tanar) si ii zici: Mi-ati vazut cumva animalul de companie?
8.Sa arunci cu firmituri de paine in cineva si sa zici; pui pui pui.
9.Sa mananci un mar suspendat de o sfoara.
10.Sa canti unei persoane(unui/unei baiat/fete) In caz ca esti baiat ii canti unei fete si daca esti fata ii canti unui baiat o melodie de dragoste pe strada
Sper ca sunt bune! Funda?