| Solix a întrebat:

Daca sufar de o boala psihica pot face o scoala sau un curs? Iau tratament.Stiu ca trebuie sa aduc ceva de la medic cum ca sunt apt, dar eu ce sa fac? Merge si asa daca sufar de o boala psihologica? Pot sa fac un curs sau o scoala? PS:voi lua si pensie de boala.
Cum fac cu adeverinta aia de apt de la medic daca eu sunt bolnav dar iau tratament?

1 răspuns:
| Dismally a răspuns:

Cred ca da, depinde ce curs vrei sa faci dar la majoritatea nu iti cere nimei adeverinta de la psihiatru.