| Username5973 a întrebat:

Daca sunt corigent la 2 materii si am o situatie neincheiata, dau corigentele la toamna sau sunt trecut direct ca fiind repetent?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei sustine examene, la materia neincheiata si de corigente.
Doar daca nu reusesti la examene vei ramane repetent.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dai corijentele la toamna.

| Sarada a răspuns:

Sall totul va fi mine numai mergi in nainte repetent nu vei ramine ai a doua sansa sa dai aceste doua materii daca te vei starui totul ti se va primi sccese

| darrio2007 a răspuns (pentru Sarada):

Tu nu ai corijente? Că la cum te exprimi si scrii pe aici, ma astept la asa ceva.

| Sarada a răspuns (pentru darrio2007):

Nu nu am corigente doar ca mam grabit un pic la scrierea raspunsului

| CharlieXCX a răspuns:

Sal la inceputul anului(sau la sfarsit) da i un test la cele 2 materii la care ai ramas repetent si daca nu le treci cred ca nu treci clasa

| CharlieXCX a răspuns:

Da i niste teste la toamna la acele materii si daca le treci treci clasa daca nu ramai repetent