| Lazar_Andrei_1991 a întrebat:

Am ramas corigent in semestrul 2 acum la 2 materii si mai am o situatie neincheiata, cand va trebui sa dau testul ala sau nu stiu, ma asculta? Si daca dau test dau din ambele semestre?

5 răspunsuri:
| anonima455 a răspuns:

Va trebui sa inveti toata vara, iar in toamna sa dai corigentele. Ai de invatat toata materia din timpul anului scolar. Funda?

| Lazar_Andrei_1991 explică (pentru anonima455):

Deci mai pe scurt imi pierd o vara?

| anonima455 a răspuns (pentru Lazar_Andrei_1991):

Cam asta se intampla, stiu asta fiindca multi dintre colegii mei de clasa au fost in aceasta situatie.

| Lazar_Andrei_1991 explică:

Daca am 2 corigente si o situatie neinchieiata sunt repetent?

| anonima455 a răspuns (pentru Lazar_Andrei_1991):

La 3 corigente ramai repetent, insa daca nu iei nota de trecere in toamna la situatia neincheiata ramai corigent si acolo.