| costinvlad a întrebat:

Daca sunt elev in clasa a XI-a la liceu tehnologic, profil electric pot sa fac cursurile online la aceasta scoala IT?
Acolo sicrie absolvent scoala medie sau facultate? Inseamna ca daca am facut 10 clase sau cel putin 8 pot sa fac cursurile?
https://www.link-academy.com/platesti-scolarizarea-cand- te-angajezi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai inainte de toate, zic sa ai grija cu scoala asta doarece ma interesasem si eu sa urmaresc cursuri la ei si am auzit din cateva pareri ca sunt cam tepari.

| costinvlad explică (pentru anonim_4396):

Dar candidates.academyplus.ro? La aceasta a trebuit sa parcurg niste teste/jocuri, si a fost imens de greu deoarece le-am parcurs de pe Android, telefon si nu am citit ca nu este bine, am avut lag din cauza internetului si al doilea test era destul de complicat. happy o sa incerc cand o sa mai pot. Sper ca la asta o sa fie bine(este 1000 ron/an la online).