| jorky a întrebat:

Daca sunt la stiinte sociale(clasa 9a) din ce dau examen sa ma mut la mate-info?

5 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Dai o diferenta la info

| AdrianPanaintescu a răspuns (pentru Adixuuu):

LA mate info si fizica!

| Adixuuu a răspuns (pentru AdrianPanaintescu):

La mine in clasa a venit o fata de la stiinte sociale (am trecut anul asta cls 10) si ea a dat doar la info

| ℓσяєภยş a răspuns:

Daca esti la stiinte sociale vei da bac-ul din : romana; istorie sau geografie(la alegere); logica(faci in a 10-a), psihologie(faci in a 9-a), filozofie(faci in a 11-a), economie(faci in a 12-a)- toate aceste 4 la alegere; limba straina(engleza, franceza, latina, germana, italiana etc, tot la alegere) si cred ca mate(M2). La mate-info dai din mate(M1), romana, informatica si alegi intre biologie, chimie si fizica. Daca nu esti buna la mate, informatica sau fizica eu te sfatuiesc sa ramai la stiinte sociale.

| Batgirl a răspuns:

Informatica.