| Dana67 a întrebat:

Dacă sunt pe lista de așteptare ASE.si am media6.70.mai are rost sa depun cere.mai șanse

3 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Eu am 7.55 si sunt in asteptare.Am vazut cam pe la toate ca ultimile medii la taxa erau 8 si ceva.Inafara de cele cu predare in engleza.Acolo erau medii mai mici.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu sunt in asteptare cu 8, 48. Ultima medie a fost 9.10, dar mai pleaca studenti.Cu toate acestea nu ai nicio sansa sa intri, nici maca la taxa anul asta

| Menda a răspuns:

Depinde cât de mulți sunt înaintea ta pe listă.Și depinde de câte persoane se vor retrage.