| SingleForOne a întrebat:

Dacă sunt student înregistrat la o universitate din Iași și când voi primi o legitimație de student, aș putea beneficia de "beneficiile de student" în alt județ (deoarece sunt la distanță)? Sau mie îmi este posibil să beneficiez doar cu trenul?

1 răspuns:
| MariaEElena0505 a răspuns:

Despre ce beneficii mai exact sa beneficiezi? Da exemple. Nu sunt chiar atât de multe..in afara de transportul in comun și trenul. Și da, aceste beneficii le ai oricum, oriunde ai sta.