| Ejejkekendkd a întrebat:

Dacă un copil are covid sau e izolat la domiciliu trebuie sa facă ore online?

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Daca e la terapie intensiva, nu
daca nu atunci... "NUUUUU", chiulangioaica mica, ce esti big grin

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, va participa la orele online.

| NunuNini a răspuns:

Trebuie.
Izolarea este pentru a nu-i infecta pe ceilalti, nu pentru a chiuli.

| mihaela000ela a răspuns:

Daca,copilul,este asimtomatic, ce-l impiedica sa intre la ore?

| Rihanna20B a răspuns:

Da

| Queen003badgirl678idkk a răspuns:

Depinde daca profesori se ofera sa faca asta daca nu trebuie sa si le ia de la colegi, va ramane mult prea mult in urma si pe profesori nu-i interesaza asta ei iti pun un mare atru in catalog si gata