| ralucaralu a întrebat:

Daca vineri e ziua dirigintei, ce sa propun colegilor ca sefa a clasei? Dar daca sunt cam dezinteresati, ce sa fac?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Lipsiţi toată clasa o zi întreagă.
De ziua dumneavoastră, doamnă dirigintă, ne-am gândit să vă scutim de probleme.

| cristianorudi7 a răspuns:

Luati in bibelou mai mare. o sa-l arunce la gunoi in cancelarie, asa a facut a de franceza a noastra

| CybeRAthlete a răspuns:

Pui piciorul in prag si le bati obrazul ca diriga motiveaza absente pentru ei si sa da peste cap, dar ei nu fac nimic pentru ea?!
Luatii ceva simbolic din partea clasei, nelipsitele flori, vorbiti cu un profesor sa va lase o ora libera, o chemati pe diri niste pizza, suc, nebunii si din astea, putina muzica, discutati, radeti, glumiti, apoi va invoieste si va duceti acasa happy
bafta