| Yuuuki a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer in sem 2 de la Colegiu National bla bla la liceu teoretic si la acelasi profil stiinte ale naturii nu trebuie sa mai dau nici o diferenta(teste). nu?happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca sunt exact aceleasi obiecte de studiu atunci nu va trebui sa dai diferente. Numai bine!

2 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Nu trebuie sa dai diferente doar daca tu faci de ex limba franceza si acolo alta limba

| puric131 a răspuns:

In cazul in care tu vrei sa te duci la liceul teoretic...depinde de obiectele pe care le faci.Tu daca faciMate Bio ...si la liceul teoretic se face alte materii un exemplu ar fi rusa dar nu prea se mai face trebuie sa dai niste teste dar daca sunt aceleasi materii nu trebuie