| TheCIC10 a întrebat:

Dati-mi un site unde pot vedea subiectele pentru testele initiale!
funda+vot
nu modele de test, ci subiectele adica exact ce ne da plzz funda+vot

3 răspunsuri:
| Girldxx a răspuns:

Edu.ro

| Girldxx a răspuns:

Nu ai cum sa stii ce ne da, omfg rolling on the floor))

| Close2you a răspuns:

Din cate stiu eu, ministerul nu a postat si nici nu va posta subiectele exacte.Sunt doar modele care le gasesti pe www.edu.ro,dar pentru ca sunt "accesibile"pentru toti nu vor fi date ca teste initiale oficiale. Oricum nu te stresa, deoarece acestea nu se trec in catalog.
Numai bine!