| Puiu_3680 a întrebat:

Dau funda. Ce documente sunt necesare pentru inscrierea la liceu? de exemplu stiu liceul unde ma duc si ce trebuie sa fac: Urgent, ca stiu suta la suta liceul la care ma duc

Răspuns Câştigător
| Ruxandra87 a răspuns:

Copia legalizata dupa certificatul de nastere [legalizarea se face la un notar autorizat] si o copie dupa actul de identitate, care nu se legalizeaza. De asemenea cred ca trebuie sa te prezinti cu un parinte la inscriere big grin.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cum a spus Ruxandra, doar ca trebuie sa astepti sa fii repartizat la acel liceu. Numai bine!

| Puiu_3680 explică:

Imi iese media 9, 10 iar anul trecut la pedagogic-filologie cea mai mica medie a fost 7, 36