| Eugeniusu a întrebat:

Dau funda si vot la cine imi raspunde la toate intrebarile!
1. Te mai poti inalta dupa varsta de 18 ani in sus?
2. Care este cea mai frumoasa inaltime la un barbat?
3. Femeile plac in general barbatii inalti sau cei scunzi?
4. Ce inaltime are un barbat scund, dar un barbat inalt?
5. Impinsul cu greutati din sala, poate influenta cresterea?

4 răspunsuri:
| Hellofriends a răspuns:

1. Posibil, însă cred că foarte puţin
2. 1,80 cred, nu ştiu laughing
3. Pe cei mai înalţi decât ele, dar nu foarte mult
4. Un bărbat scund are înălţimea de 1, 60, să zicem, iar unul înalt de 1, 90
5. Nu cred

| Clorox a răspuns:

1) Femeile se dezvolta pana la 20 de ani iar barbatii 25.
2) Depinde ce iti place tie.
3) Din nou, depinde de ce iti place tie!
4) Scund=1.60
Inalt=Sub 2.0
5) Nu, nu ajuta, daca vrei sa te dezvolti fizic mai mult fa inot! Te ajuta foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Asa se spune, dar eu nu am mai crescut din clasa a 6-a si majoritatea prietenelor mele s-au dezvoltat foarte putin dupa varsta de 14 ani. La baieti am observat ca e un hop la 14-15 ani cand cresc foarte mult.
2. Nu cred ca exista asa ceva. Fiecare inaltime are farmecul ei.
3. Degeaba e inalt daca e neingrijit si are un caracter de rahat. Si invers. Pentru mine inaltimea nu e o chestie de luat in calcul, poate pentru altele da.
4. Scund sub 1, 70. Inalt +1, 90. Pentru ca majoritatea barbatilor observ ca au 1, 80 - banuiesc ca asta e inaltimea medie.
5. In ce sens? Depinde. Am avut un coleg care facea sala de la 14 ani si a ramas la 1, 60 cm, dar asta se poate datora genei, nu neaparat greutatilor.

| LiveTheMoments a răspuns:

1da
2parerea nea este ca intre 170si180
3eu ii prefer pe cei inalti fiindcă si eu subt inalta
cred ca ce-l scund 165-7 iar ce-l inalt175 in sus
4sar putea sa da