| sonny_4134 a întrebat:

De cand ascult trupa rock intitulata rammstein, imi doresc foarte mult sa invat limba germana, as vrea sa-mi dati cateva sfaturi, financiar nu as rezista la un curs profesional, as dori ceva moca si bun!

4 răspunsuri:
| Schmetterling a răspuns:

Exista mai multe website-uri unde poti invata germana, doar ca sunt din engleza in germana sau germana- germana. Eu am invatat de aici http://www.dw-world.de/. Succes!

| Yuuki98 a răspuns:

Pe translator.cauta nsite propoziti in romana si tradu`le...si vezi ca la google translator iti da si cum se citeste, Funda?

| sonny_4134 explică (pentru Yuuki98):

Iti bati joc de mine? laughing eu vreau sa stiu germana nu numai niste expresii

| Yuuki98 a răspuns:

Atunci invat-o.eu asa am invatat japoneza. engleza. spaniola!