| Kijk a întrebat:

De cat timp am nevoie sa invat limba franceza bine daca nu incep de la 0 si am ceva habar de gramatica limbii romane?

Răspuns Câştigător
| fadnox a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EhWm0DARF90 hmm, bent jij uit Nedreland?

| Kijk explică (pentru fadnox):

Neen ik kom uit Roemenie en ik spreek Vlaamslaughing

| fadnox a răspuns (pentru Kijk):

Oh, ik kom ook uit roemenie, mij moeder is uit nederland
leuk je te scrijven, zo iets zie ik niet ieder dag! happy

| fadnox a răspuns (pentru fadnox):

Dankje, maar dit is niet een aandword, eigelijk

| Kijk explică (pentru fadnox):

Omdat je Nederlands sprak, heb ik aan u de "funda" gegeven.

| fadnox a răspuns (pentru Kijk):

Oh, dankje!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel puțin un an de zile, sistematic.
Pa, pa.

| Konata a răspuns:

Buna!
Depinde. daca vrei cu adevarat sa inveti si ai vointa, in maxim un an vei putea vorbi franceza foarte bine. Sa nu crezi ca sunt nebuna. franceza este foarte grea si, chiar daca nu incepi de la 0 ai treaba. Succes!

| Resurrection a răspuns:

Iti va lua cam 1 an si ceva si asta daca esi hotarata sa inveti franceza, daca nu iti va lua mai mult.

| Lavinuca a răspuns:

Poti invata Franceza foarte usor in minim 5 luni, dar doar daca te straduiesti si ai vointa... sper ca te-am ajutat.